2015. január hónap bejegyzései

Az alapítvány első honlapja

Tisztelt Madárbarát

A Siroki Zoltán Alapítvány kuratóriuma köszönti Önt az Alapítvány első honlapján. A több mint 20 éve létrehozott Alapítvány céljai között az egyik elsődleges volt a hazai madarászélet vonzobbá tétele, a szervezeti élet megismertetése, a hazai eredmények publikálása. A ma embere jogosan várja el a civil szervezetektől is a naprakész információk hozzáférhetőségét. E feladatokhoz elengethetetlenül fontos egy működő, aktualizált honlap megléte. 2015-től tehát a nyomtatott, negyedévente megjelenő kiadványunk e honlapról is letölthető, ahogy az eddig megjelent minden szám is elérhető.

Bízunk benne, honlapunk segítségünkre lesz céljaink elérésében, és megelégedettséggel fogja használni minden hazai madárkedvelő is.